SL1U SVGA LCD проектор 1000 ANSI Lumens 6,5 bs

SL1U SVGA LCD проектор 1000 ANSI Lumens 6,5 bs

Достапно за вашата нарачка
DEN 1536.00
Залиха:

SL1 U-LAMP. Оригинална внатрешна ламба и куќиште на проектори. Ушио. 180 ден гаранција опфатена со леснотија од страна на abабагоат. Ние не сме ваш просек… . Ние сме abабагоат! Но, со најголема доверба ќе го добиете точниот квалитетен производ како што првично е дизајниран за вашата единица за проекција. Оригинална Ushio Lamp & Housing за проекторот Mitsubishi SL1 U - гаранција од 180 дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата