Слабави капи со мажи за мажи црни мажи Бејнс череп капа зимско топло плетено скијачки капачиња ноќно спиење капаче подарок за мажи за мажи

Слабави капи со мажи за мажи црни мажи Бејнс череп капа зимско топло плетено скијачки капачиња ноќно спиење капаче подарок за

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.84
Залиха:

Чувајте ја главата топла и покријте ги ушите за да можете да останете пријатно под капа. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Winter Beanie Hat For Men Women е одличен избор за вашето секојдневно носење или подарок за вашите пријатели и семејство, особено во Ноќта на вештерките или Божиќ ! - Оваа машка капа на Beanie е одлична идеална како подарок за роденден, подарок за Денот на благодарноста, Божиќен подарок, новогодишен подарок и така натаму. За производот : Шепката на черепот Beanie капа е удобна и стилска, одговара за мажи и жени. Достапно во најразлични популарни бои за да го истакнете вашиот секојдневен изглед. Хип хоп случајниот моден стил погоден за секојдневно користено затворено и на отворено. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Се гушка близу до вашата кожа и ја има формата на главата, осигурувајќи дека не е премногу тесна или лабава, удобна лесна, но топла во исто време. Добра еластичност и истегнување, погодна за сите видови на форма на главата и големини. Совршено за голема игра, салата, фитнес, тренинг, спорт како што се бејзбол, кошарка, скијање, лизгање. Стол и дизајн : Преголема, слаба, глава со полно покритие и пријателски за кожата. блокирајте го надворешниот настинка и ветер во зима, мека внатрешна топлина за заклучување, чувајќи ја главата и увото топло и удобно. Ткаенината е мека и удобна, двојниот слој дизајн не чувствува топлина кога се носи, внатрешната обвивка ви дава дополнителна топлина, текстурата е лесна и мека, силна апсорпција на пот, нежно за кожата, дише, светло и суво, добро, добро еластичност. 【Една големина и лесна грижа】 Масниот прсти на прстите на прстите, капачињата се вклопуваат во главата на мажите и жените од 21-23,5 инчи, висина на капа 11 инчи 28 см). Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Ако барате подарок за вас момче/татко, lубовник/сопруг, ќе биде одлично!. Големината најмногу се вклопува : овој зимски прсти за череп за мерење на главата : 53-59 см, 21-23 инч. Тоа е мода и удобно да се загрее. Обична капа на Beanie направена со лесни и дишечки материјали што ќе ве одржуваат пријатно во текот на целиот ден. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Како што се патување, пешачење, кампување, трчање, велосипедизам, скијање, сноубординг, уметничко лизгање, хип -хоп, уличен танчер, костуми, шопинг, секојдневен живот и така натаму. Повлекување на затворање. Може да се користи како ноќно капаче за спиење. Печатете ја етикетата за враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање.Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Одлично за прикривање на косата или да ја заштитите главата од студ, може да се користи како капаче за ноќно спиење. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Испратете го!. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата