Слики во кампусот Колорадо држава 11W x 8.5h наследство црно цреша злато врежана рамка за диплома

Слики во кампусот Колорадо држава 11W x 8.5h наследство црно цреша злато врежана рамка за диплома

Достапно за вашата нарачка
DEN 2833.60
Залиха:

Оваа рамка одговара на диплома од 11 W x 8,5 H. Ве молиме контактирајте не ако ви треба различна големина. Официјално лиценциран колегиум производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Премиум рамка за обликување на дрво. Рачно изработени во САД. Legacy црна цреша злато врежана рамка за диплома со официјално позлатено заптивка на вашето училиште. Сè што ви треба за да го вметнете вашиот документ и да ја закачите рамката е вклучено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата