Случај За Целосно Нова Хартија За Поттикнување - Премиум Лесен Стп Кожен Капак Со Автоматско Спиење/Будење За Амазон Поттикне Хартија-Мрзлива мачка

Случај За Целосно Нова Хартија За Поттикнување - Премиум Лесен Стп Кожен Капак Со Автоматско Спиење/Будење За Амазон Поттикне

Достапно за вашата нарачка
DEN 1491.20
Залиха:

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара Само На Поттикне хартија бела (10-Та Генерација) 2018 (Модел Бр. PQ94 WIF), ве Молиме проверете Го Моделот Бр. на задниот Дел од Вашиот Поттикне пред поставување на цел. ●Функција за автоматско Будење/ Спиење●Разбудете го или ставете го вашиот нов поттикне да спие со отворање или затворање на капакот.Поттикне покритие брзо реагира, може да заштеди енергија, нека опремата работи подолго. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа ја Прави Вашата Хартија За Поттикнувањебела многу убава уникатна заштита украсете го вашиот уред. Quoll-Protection®Premium pu кожни надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбедувајќи му на вашиот таблет најдобра заштита од удари, прашина, оштетувања и Гребнатини Внатрешноста На Микрофибер Додава Удобност и Го Штити Вашиот Екран и Го Одржува Чист. ①Купете Со Доверба Ако имате проблеми со квалитетот Или ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате прв пат. Опис : Име : случај За 6 " Целосно нов Kindle paperwhite (10-Ти Генерал) 2018 (модел : PQ94 WIF)Материјал : Pu Leather Package Вклучува : 1 x Случај За Поттикне.Бои и Модели : Достапни во различни светли бои и модел за вашиот избор.Прецизни Исечоци : Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите карактеристики(копчиња,звучници,камери)Целосна Заштита : случај Отпорен на Удари за заштита од удари и капки,од абразија,гребнатини,нечистотија и оштетувања.Имате прашања? Контактирајте не 1.Дали функционира функцијата За Автоматско будење/спиење?Функција за автоматско Будење/Спиење : Автоматски се буди и го става вашето поттикнување да спие со отворање или затворање на корицата, исто како книга.2.Како да знам кој модел и генерација е Мојот е-читач?Одете во Поставки/Опции На Уредот/Модел На Уред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата