Случај за деца Etopxizu за нови iPad Mini 6 -та генерација, iPad Mini 6 Case, Shock The Shock Priendly Priendly Stand Stand Case со лента за рамо за iPad mini 6 8.3 инчи 2021, тиркизна

Случај за деца Etopxizu за нови iPad Mini 6 -та генерација, iPad Mini 6 Case, Shock The Shock Priendly Priendly Stand Stand

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

3 инчи 2021 (модел : A2567, A2568, A2569) ☞ Не за какви било други модели на i Pad. 【Фина материјал】 i Pad Mini 6 -та генерација 8,3 инчи Детска кутија направена од шок што апсорбира материјал за пена Ева, супер деца пријателски расположен, лесна тежина, сепак издржлива, заштити ја таблетата од случајни капки, испакнатини и гребнатини ефикасно.3 инчи 2021 случај има точен пристап до сите карактеристики (камери, лична карта, звучници, пристаништа за полнење и копчиња за волумен), нема потреба да го отстраните случајот за полнење или фотографирање. 【Рачка и штанд】 Еден врв и две страни рачки на случајот се дизајнирани пријателски расположени за рацете на децата, лесно е да ја зафатат и носат рачката. 【Прецизни исечоци】 i Pad mini 6 8.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата