Случај за држачи, силиконски случај со дупки за пропустливи куќишта со алатка за отстранување на држачи, Chewie & Brush за жени мажи, преносен чувар на устата за уста, усог

Случај за држачи, силиконски случај со дупки за пропустливи куќишта со алатка за отстранување на држачи, Chewie & Brush за жени

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

【Направени од материјали од храна од храна】 Направени од висококвалитетен силиконски, нетоксичен и без вкус, поддржува дезинфекција на вриење во вода од 211. Можете да ги чувате вашите држачи со доверба и да го заштитите вашето орално здравје. 【Хуманизиран дизајн】 Овој случај на држач доаѓа со дупки за пропустливост на воздухот, што може добро да испушти мирис. Погодно е да се носи држач на кое било место и спречува случајни штети за ракување. Може да се користи и како куќиште за загради, куќиште за протези, кутија за слушалки, чанта од монети, организатор на накит, итн. 【Лесен за носење】 симпатичен изглед, мала големина, голем капацитет, ефикасно заштеда на простор за складирање, одговара на повеќето држачи. Случајот за прицврстувач може да се стави во вашиот џеб или чантата, може да ви помогне добро да ги заштитите вашите држачи додека патувате, одат на работа и јадење. Case Случај за преносни држачи】 Нашиот случај на држач е 3,74in * 3,14in големина, тенок и лесен. Вклучен пакет : 1 × Case Case, алатка за отстранување на држачи од 1 ×, четка за држачи од 1 ×. 【Ултра трајно】 Ако имате несреќа во врска со нашиот случај на силиконски држач, ве молиме, не двоумете се да контактирате со нас, нашиот пријателски тим за услуги на клиентите ќе работи напорно за да ве задоволи. Кутија за складирање на списоци за пакување *1 Алатка за отстранување на држачот *1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата