Случај за катализатор за iPad Mini 5 Edition 2019, Целосна заштита на телото, водоотпорен 6,6ft, Drop доказ 4FT, вклучен удар, вклучен и личен за допир, вграден заштитник на екранот, iP

Случај за катализатор за iPad Mini 5 Edition 2019, Целосна заштита на телото, водоотпорен 6,6ft, Drop доказ 4FT, вклучен удар,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Ве заштите. Сопствена вистинска акустична технологија за звук овозможува феноменален аудио со нашиот случај натаму. Можете да прикачите лента благодарение на нашите 4 точки за приврзаност, оставете ги вашите деца да гледаат филмови на долги патувања!. Foundation Фондација ЦДЦ : Катализатор е горд што ја поддржува Фондацијата ЦДЦ. Сопствена вистинска акустична технологија за звук овозможува феноменален аудио со нашиот случај натаму.2 ”, дизајниран за Air Pods Pro) во САД од 21 октомври 2020 година до 31 декември 2021 година, Катализатор ќе донира 1 $ на Фондацијата ЦДЦ. За секое купување на избрани случаи на водоотпорни катализатор (вклучувајќи ги и нашите случаи наменети за i Phone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, дизајниран за Apple Watch Series 4/5 44mm, дизајниран за Apple Watch Series 6 40mm/44mm, дизајниран за i Pad Mini 5, Наменето за i Pad 10. Заштитете ја вашата инвестиција со случај на катализатор, подобро бидете безбедни отколку жал. ✅ Лесно за инсталирање - Потребни се само неколку минути за да се инсталира случајот. Случајот за i Pad Air е компатибилен само со првата генерација на Apple Pencil, може да се наполни со помош на адаптерот за осветлување. ✅ Подобрена квалитет на звук и подводна камера - од базенот до следното патување на Хаваи, споделете уникатни искуства со луѓето што ги сакате. 100% компатибилен со ID на допир. Нашите случаи ги освоија родителите тестирани родители одобрени (ПТПА) наградата! Значи, тие се докажани за деца. Доаѓа со удобен заштитник за вграден екран. ✅ Подобрена квалитет на звук и подводна камера - од базенот до следното патување на Хаваи, споделете уникатни искуства со луѓето што ги сакате. Упатствата се јасни и лесни за следење. Случајот за i Pad Air е компатибилен само со првата генерација на Apple Pencil, може да се наполни со помош на адаптерот за осветлување. Тие се доказ за пад до 4 стапки и водоотпорни до 6,6 стапки. Земете видеа со највисок квалитет и фотографии што може да ги понуди сите за i Pad Case. ✅ Трајни и отпорни, одобрени родител - нашите случаи за i Pad Mini 5 ќе го заштитат вашиот i Pad Air дури и пред најзајасните мали деца. Заштитете ја вашата инвестиција со случај на катализатор, подобро бидете безбедни отколку жал. Направете подводни фотографии и видеа, 100% водоотпорен до 6,6ft. Земете видеа со највисок квалитет и фотографии што може да ги понуди сите за i Pad Case. Доаѓа со удобен заштитник за вграден екран. Упатствата се јасни и лесни за следење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата