Случај за Nintendo Switch Astronau Balloons starsвезди вселенски планети пет-парчиња поставени заштитни додатоци за конзола за куќишта за куќиште за прекинувач

Случај за Nintendo Switch Astronau Balloons starsвезди вселенски планети пет-парчиња поставени заштитни додатоци за конзола

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти -гребење. Погоден дизајн на лесно полнење : Портата за полнење е резервирано, можете да го наполните вашиот прекинувач директно на основата без да ја расклопите куќиштето; Совршен натпревар . Совршена структура на случајот со натпревар : Подели заштитен капак на конзолата за игри со пет парчиња. Вклучете 2 капаци на рачката + 2 рачка на дното на задните школки + главната задна обвивка на телото. , Без пожолтување, без боја, без мирис, еколошки и нетоксичен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата