Случај За Пасош За Пасош, Ноар Кожа, Црн НСЛ-3202

Случај За Пасош За Пасош, Ноар Кожа, Црн НСЛ-3202

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Гаранцијата на производителот не може да се примени. Материјал : Кожа : Кожа Од Крава; Постава : Вискоза (шантунг). [Карактеристики] 2 џебови прозорец картичка, 4 џебови картичка, 1 паричка чанта. Индивидуален пакет : ОПП торба. Забелешка : бојата е пигментирана, така што бојата може да се пренесе поради силно триење. Се-во-едно ставка што може да се користи за патување до работа или училиште, возење или одење. Сите заедно три функции на случајот за поминување, куќиштето за картички и куќиштето за монети се сите во едно. Д-прстен хардвер за прицврстување на ремени и шарм, продадени одделно. Случајот со предниот премин има прозорец со пвц филм за да ви овозможи да ги видите вашите патнички карти и картички за возење ИЦ. Куќиштето на внатрешната картичка на прозорецот е со голема големина на прозорецот, совршено за постари автобуски картички, картички за здравствено осигурување итн. Исто така, постојат 4 други џебови картичка. Чантата за монети има еден патент со шипки што ви овозможува лесно вметнување и отстранување монети. Ако вметнете бесконтактни картички за возење ИЦ и електронски пари од двете страни, ве молиме користете комерцијално достапни картички против читање (грешка). Се одликува со постава во боја што го доловува трендот. Со многу малку тресење на бојата од многу, можете да уживате во речиси иста боја секој пат. Додека го користите, постепено постепено станува сјајно и ќе стане понежно за вашите раце. Тоа е разумен материјал кој е отпорен на гребење на ноктите и може да се користи долго време. Изработена од издржлива вистинска кожа која не ја уништува првата текстура дури и кога се ракува малку груба, меката кожа е шарена и удобна за допир и може да се користи во широк спектар на прилики од приватни до деловни прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата