SmatRee 120W Брза полнач за батерии компатибилен со DJI Phantom 4 Батерија/далечински контролер

SmatRee 120W Брза полнач за батерии компатибилен со DJI Phantom 4 Батерија/далечински контролер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1039.68
Залиха:

Наполнете 1 батерија и 1 далечински контролер едновремено. Паметниот LED означува црвено кога полнењето и зелената боја кога полнењето е завршено. Може да биде компатибилен со оригиналниот центар за полнење на батерии Phantom 4 или центар за полнење Smatree. Влез : 100 V-240 VAC, 2.5 A (MAX), 50/60 Hz; Излез : 17.5 V, 6,8А; 120 W. Пакување : 1x полнач за батерии Smat Ree, кабел за адаптер за напојување 1x (САД).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата