Смејте Се Мачка Проширување Фиока Организатор И Канти За Складирање Во собата на 10 Пластични Делител Кутија За Кујна Шминка Послужавник Бања Канцеларија

Смејте Се Мачка Проширување Фиока Организатор И Канти За Складирање Во собата на 10 Пластични Делител Кутија За Кујна Шминка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Проширување Фиока Организатор, Во собата на 10. Складирање На Делител На Фиоки,Пластичен Материјал Со Врвен Квалитет, Бела Боја. Комплет од 10, со 4 големини, за различна употреба, 1pc : 15"x6, 3 " x2, 4"; 1pc : 9 "x6, 3 " x2, 4"; 4pcs : 12.23 "x3, 6 "x 2.4"; 4pcs : 6.41 "x3, 6 " x2. 4". Кутија за проширување за фиока со различна големина, можете да ја прилагодите на ширината/должината на фиоката. За повеќекратна употреба,шминка,кујна, бања, канцеларија и така натаму.Многу лесен за инсталирање. Организатор На фиоки за проширување И Складирање висококвалитетен пластичен материјал,бела боја,за фиока,дизајн за Проширување на бирото,За Фиока со различна големина и Сет на производи од 10 парчиња со 4 големини;1pc : 15"x6,3"x2.4";1pc : 9"x6.3"x2.4";4pcs : 12.23"x3.6"x 2.4";4pcs : 6.41"x3.6"x2.4" за повеќекратна употреба,Шминка,Кујна,бања, канцеларија и така натаму.Многу лесен за инсталирање и чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата