Смрт Рок Кабина За Бенд Слатки Бејзбол Капа За Мажи Жени Прилагодливи Капи За Камионџии Спортови На Отворено Капа На Памук Тато Греј

Смрт Рок Кабина За Бенд Слатки Бејзбол Капа За Мажи Жени Прилагодливи Капи За Камионџии Спортови На Отворено Капа На Памук Тато

Достапно за вашата нарачка
DEN 1065.60
Залиха:

100% памук. Увезени. Затворање на бравата. Миење Раце Само. МАТЕРИЈАЛ : Бејзбол Капа е 100% измиен памук направен-гроздобер, класичен и безвременски стил, дише, лесен супер мек финиш, осигурајте се дека е подобра удобност при носењето. ПРИЛАГОДЛИВО ЗАТВОРАЊЕ НА БРАВАТА : една големина одговара на целиот дизајн е погодна за носење на повеќето возрасни и тинејџери. Удобно Секојдневно Вклопување. Користете го удобното метално затворање за прилагодено вклопување на бејзбол капачето на главата и обезбедете максимална удобност и сигурно вклопување во секое време. ПРИЛИКИ : тато капа апсорпцијата на влага и дишењето е супер погодна за многу спортски прилики на отворено, како бејзбол, тенис, одбојка, бадминтон, трчање, пешачење, тренинг, патување, планинарење и возење велосипед, шапката за сончање мора да биде незаменлив избор на вас и вашите партнери. Дневна шапка Одлична за сите сезони. ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ : бејзбол капа за заштита од сонце на Отворено е совршен подарок за вашиот татко, мајка, сопруг, сопруга, пријатели. Подарете им ја симпатичната капа на вашите најблиски За Роденден, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките. УПАТСТВО ЗА НЕГА : се препорачува рачно миење за оваа капа за мажи и жени. Прилагодлив дизајн, изработка на копчиња со врвни капи. Таа е погодна за сите сезони, и можете слободно да ја носите.Обликот на шапката е тродимензионален и исправен, тесен, рамен и затегнат, рамен и не се урива, што воопшто може да одржува добра форма на капа times.It погоден е за сите сезони и може да се носи со секоја облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата