Снегулка во САД 1000мл гума шише со топла вода со кадифен капак топла торба за вбризгување ладна заштита преносен

Снегулка во САД 1000мл гума шише со топла вода со кадифен капак топла торба за вбризгување ладна заштита преносен

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.84
Залиха:

【Големина】 Големината на оваа торба со топла вода е 10,4 x 6 инчи. Пополнете шише со топла вода со топла вода за да донесете вистинска количина на топлина. 【Материјал】 Нашата торба со топла вода е изработена од висококвалитетна гума, вода тесна и издржлива. Торбата со топла вода е опремена со заштитен ракав, кој е изработен од краток кадифен материјал. Ткаенината е удобна и има добра заштита, а телото нема да биде намалено затоа што торбата за вбризгување на вода е премногу топла. 【Дизајн】 Шишето за инјектирање на вода се печати со прилагодена шема, која е убава по изглед, мал и преносен, мек и удобно, топло и доказ за истекување и може да се користи долго време. 【Повод】 Оваа смешна торба со топла вода е погодна за дома, патување, деловно патување, патување и други прилики. Оставете го да ве загрее во студената ноќ на рацете и нозете. 【Совети】 willе вкуси малку посебен кога за прв пат се користи. Се препорачува да се измие неколку пати. Подготвување, а не машина што може да се мие. Се препорачува да се исуши природно. Ако имате какви било прашања, ве молиме договорете нè и ние ќе ги решиме што е можно поскоро. 【Големина】 Големината на оваа торба со топла вода е 10,4 x 6 инчи. Пополнете шише со топла вода со топла вода за да донесете вистинска количина на топлина. 【Материјал】 Нашата торба со топла вода е изработена од висококвалитетна гума, вода тесна и издржлива. Торбата со топла вода е опремена со заштитен ракав, кој е изработен од краток кадифен материјал. Ткаенината е удобна и има добра заштита, а телото нема да биде намалено затоа што торбата за вбризгување на вода е премногу топла. 【Дизајн】 Шишето за инјектирање на вода се печати со прилагодена шема, која е убава по изглед, мал и преносен, мек и удобно, топло и доказ за истекување и може да се користи долго време. 【Повод】 Оваа смешна торба со топла вода е погодна за дома, патување, деловно патување, патување и други прилики. Оставете го да ве загрее во студената ноќ на рацете и нозете. 【Совети】 willе вкуси малку посебен кога за прв пат се користи. Се препорачува да се измие неколку пати. Подготвување, а не машина што може да се мие. Се препорачува да се исуши природно. Ако имате какви било прашања, ве молиме договорете нè и ние ќе ги решиме што е можно поскоро. 1000мл гума шише со топла вода со кадифен капак топла торба за вбризгување топло богатство на ладна заштита преносна со дизајнирана симпатична шема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата