Снимање на паропел индустрии париски ретро велосипед, пролетен цвет, дизајн, дизајн од essесика Минго

Снимање на паропел индустрии париски ретро велосипед, пролетен цвет, дизајн, дизајн од essесика Минго

Достапно за вашата нарачка
DEN 323.04
Залиха:

Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Направено во САД. Уметнички дела се однесуваат на : велосипед; Велосипед; Транспорт; Возило; Тркало; Машина; Цртање; Цветен дизајн; Образец; Сликарство; Цветска корпа; Парк возење; Париски; Италијански ;. Дизајн од essесика Минго. Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка уметност и украс за дома е направена со најголемо размислување и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти во Johnонстон, РИ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата