Со Звучен Сигнал,Вибрации И Шок Режими, Куче Шок Јака, Лаење Стоп Јака Или Куче Обука Јака За Обука На Кучиња И Лошо Однесување Корекција Уред

Со Звучен Сигнал,Вибрации И Шок Режими, Куче Шок Јака, Лаење Стоп Јака Или Куче Обука Јака За Обука На Кучиња И Лошо Однесување

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

#Јака од кора за мали/средни/големи кучиња од 5 фунти-120 фунти; малите кучиња може да лаат за своја безбедност,а поголемите кучиња лаат за заштита, оваа јака може да им помогне во секој случај да молчат. # Контрола на препознавање вокал,интелигентна Автоматска контрола лаењето,7 нивоа за режими на шок и микроструја, можете да го најдете најсоодветното ниво за вашите кучиња. #Водоотпорна ударна јака : оваа јака за запирање на лаење доби IPX 67 водоотпорна што им овозможува на вашите миленици најголема флексибилност за време на активности на отворено. #Додатоци за кучиња : 2022 Нов Моден Дизајн-целосен ЛЕД екран со функција за поставување допир, што ја води модата на производот. #Шок јака за големи кучиња?не, Прилагодлива Јака, за кучиња со најголема големина(15 КИЛОГРАМИ-120 ФУНТИ). #Јака од кора за мали/средни/големи кучиња од 5 фунти-120 фунти; малите кучиња може да лаат за своја безбедност,а поголемите кучиња лаат за заштита, оваа јака може да им помогне во секој случај да молчат. # Контрола на препознавање вокал,интелигентна Автоматска контрола лаењето,7 нивоа за режими на шок и микроструја, можете да го најдете најсоодветното ниво за вашите кучиња. #Водоотпорна ударна јака : оваа јака за запирање на лаење доби IPX 67 водоотпорна што им овозможува на вашите миленици најголема флексибилност за време на активности на отворено. #Додатоци за кучиња : 2022 Нов Моден Дизајн-целосен ЛЕД екран со функција за поставување допир, што ја води модата на производот. #Шок јака за големи кучиња?не, Прилагодлива Јака, за кучиња со најголема големина(15 КИЛОГРАМИ-120 ФУНТИ).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата