Соблекувална XZGDEN, одвоена просторија за менување на облекување, привремена просторија за фитинг, патека за тип, партиција за приватност, за канцеларија, продавница

Соблекувална XZGDEN, одвоена просторија за менување на облекување, привремена просторија за фитинг, патека за тип, партиција

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

? Опсег на примена : Соблекувалните можат да се користат во продавниците за облека, трговски центри, канцеларии, специјализирани продавници, спални соби, домови, тезги на отворено, модни писти и други места. ? Цврст преносен : Собата за фитинг користи метална рамка, која е силна и стабилна, силно оптоварување; мала тежина, мала големина, лесна за носење и движење. ? Голем простор : Собата за фитинг е дизајнирана да го зголеми просторот, кој може да смести 2-3 лица, овозможувајќи ви да ја менувате облеката удобно без да се грижите за компактниот простор. ? Заграда во облик на U : Со железнички шипки во форма на U, дијаметарот е 25мм. Одвојување и лесен за склопување, водоотпорен, отпорен на 'рѓа, безбеден и стабилен, не е лесен за деформирање. ? Шатор за приватност : Задебелна крпа, силен тест за засенчување на крпа, не е лесен за пренесување на светлина, заштита на приватноста. Дајте ви безбедна и удобна просторија за фитинг. ???????????? : коноп-кадифе-квантиност : 1-боја : црна, сина, сива, розова, пурпурна големина : 80x80cm, 90x90m, 100x100m (должина x ширина x висина) ★ Детали за производот : 1. Ткаенина од коноп, добро засенчување, заштити ја вашата приватност2. Римско заклучување, лесен за лизгање, удобно и тивко3. Силен капацитет на лежиште, силен и стабилен, без да се тресе ★ Список за пакување1x крпа завеса 1x метал Rod1x Hook ★ Услуга : Ние нудиме 24-часовна услуга за клиенти преку Интернет. Ако имате какви било прашања во врска со нас, испратете ни е-пошта .??????????? Погледнете преку! Супер здрав и добро вграден убав квалитет!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата