Солза капка кристали Дрво сино Божиќно Божиќно издигнување 60 см кедар пакет дома украс украс куки

Солза капка кристали Дрво сино Божиќно Божиќно издигнување 60 см кедар пакет дома украс украс куки

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Поради рачно мерење, оставете мерна девијација од 1-2 см. Боја : Сина. Материјал : ПВЦ. Полн со Божиќна атмосфера. Апликација : Дневна соба, трпезарија, спална соба, студиска соба, изложбена сала, хотелска соба, кафуле, итн. на топлина.Материјал : ПВЦАППЛИКАЦИЈА : Дневна соба, трпезарија, спална соба, просторија за студии, изложбена сала, хотелска соба, кафуле, итн. Ви благодариме на рачното мерење, ве молиме, дозволете мерна девијација од 1-2 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата