Сончев Кафеав Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса #2 Темно Кафеава Човечка Клип За Коса Во Екстензии Целосна Глава Бразилски Клип За Коса Во Темно Кафеави Екстен?

Сончев Кафеав Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса 2 Темно Кафеава Човечка Клип За Коса Во Екстензии Целосна Глава Бразилски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2831.84
Залиха:

①ТЕЖИНА И ДЕБЕЛИНА ве Молиме обрнете посебно внимание, бидејќи темно кафеавиот клип од 14-24 инчи во екстензии на коса тежи исто, и двете се 120 грама, така што колку е подолга должината, толку е потенка дебелината. Специјално, оние од 10-12 инчи се само 70g/5pcs. ●ПРАКТИЧНО И ИЗОБИЛНО●Зошто да изберете клип во екстензии за човечка коса наместо во други категории? Клип во кафеава коса екстензии, исто така, може да се исправи, завиткан, па дури и обоени, но не белилото. Без разлика дали се заснова на практичноста на носење или степенот на дополнителен волумен на коса, косата со клип е првиот избор за повеќето ентузијасти за продолжување на косата. ●ВИСТИНСКА КОСА И РЕМИ коса ● зошто претпочитате сончев клип За Коса во екстензии кафеава? Затоа што се држиме до вистински производи за човечка коса повеќе од една деценија.Својствата на реми косата прават екстензиите на косата да се чувствуваат помазни и помеки. ●Совети За Избор На Боја На Коса ● најважната точка за избор на екстензии што ви одговараат! Бидејќи пикселите на нашите очи се повисоки од резолуцијата на електронскиот екран, кога ќе ја примите косата, може да има недоследности помеѓу бојата и сликата, а резолуцијата на различни електронски производи исто така ќе изгледа различна во бојата на косата, ве молиме не грижете се! Ако не сте задоволни, можете да ни кажете да ви помогнеме да ја изберете бојата на косата!. ●Совети за чистење и Нега ● методот на чистење на човечка клип за коса во екстензии кафеава е релативно simple.It потребно е само малку благ шампон и регенератор за коса, потоа измијте со топла вода, а потоа оставете ги да се исушат природно, не предлагаме да ја исушиме и да ја носиме кога спиеме. Сончево Кафеав Клип Во Екстензии За Коса Човечка Коса #2 Темно Кафеава Човечка Клип За Коса Во Екстензии Со Полна Глава Бразилски Клип За Коса Во Темно Кафеави Екстензии за Коса 22 инчи 7 парчиња/120 ГР Сончев Клип Во Екстензии За Коса Најтемна Кафеава Свиленкаста Права Клип во Екстензии За Кафеава Коса Реми Коса Невидлив Клип На Вистински Екстензии За Коса #2 Кафеави 20 инчи 120гр 7 парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата