Сончогледи Сини Пеперутки Организатор На Количка Со Држач За Чаши Универзална Торба За Организатор На Количка Што Се Одвојува Додатоци За Шетач За Ремени За Пелен?

Сончогледи Сини Пеперутки Организатор На Количка Со Држач За Чаши Универзална Торба За Организатор На Количка Што Се Одвојува

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

и лесен за пристап. - Предниот удобен џеб може да складира пелени, марамчиња, марамчиња, мали играчки итн. Чантата за организатор на количка може да ги интегрира сите предмети. * * Одговара НА ПОВЕЌЕТО КОЛИЧКИ : нашата торба за организатор на колички одговара на повеќето шипки и рачки, како што се : лесни колички за бебиња, стандардни колички за бебиња, колички за колички, системи за патување со колички за бебиња или количка за чадор. Со отстранлив ремен за рамо, може да се користи и како стилска чанта за рамо. * Организаторот на количката за бебиња доаѓа со два странични џебови со еластични затворачи, кои може да се користат за чување шишиња за бебиња, шише со вода и спречување на лесно паѓање.полиестер. Може да ја поднесе тежината на предметите, без разлика дали одите или купувате, може цврсто да се фиксира на рачката. Лесен за инсталирање и безбедно се прицврстува на рачката на количката, ослободувајќи ги рацете. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата