SOOHOH 3 Кабинет за датотеки со фиоки Мал кабинет со фиоки, кабинет за складирање на кабинети за дрво со фиоки за фиоки за датотеки за датотеки за домашни канцеларии за

SOOHOH 3 Кабинет за датотеки со фиоки Мал кабинет со фиоки, кабинет за складирање на кабинети за дрво со фиоки за фиоки за датотеки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1616.00
Залиха:

Совршено за секоја просторија : Кабинетот за тркалање Soohow додава стил и го намалува нередот во домашната канцеларија, семејната соба или спалната соба. Создадете нередна околина : фиоките за складирање со тркала нудат бројни простори за складирање каде што можете да ги одржувате вашите најважни работи организирани со создавање на нередна околина. Трае подолго : Организацијата и кабинетот за складирање на шминка се изградени со употреба на робусна, тешка P2 одделение за честички од табла и ламинатна површина, со еколошки финиш за издржливост. Пријателски за подот : фиоката за складирање Soohow зафаќа мала површина на земјата, компактна големина, но нуди многу простор за складирање. Кабинетот за тркалачки датотеки нуди складирање на мобилни телефони за домашна канцеларија, лесен за движење под биро или каде и да сакате. Лесно за склопување : Не се потребни алатки. Сите потребни елементи за склопување се вклучени заедно со упатствата за лесно читање. Максимален капацитет на кабинет за тркалање на датотеки од 150 bs. Севкупна димензија : 16 "w x 16" d x 23 "ч. 2-годишна гаранција : Ако имате проблем во врска со овој кабинет за мобилни датотеки со 3 фиоки, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме решение во рок од 24 часа. Совршено. Совршено. Совршено. Совршено. Совршено. Совршено. За секоја просторија : Кабинетот за тркалање SOOHOH додава стил и го намалува нередот во домашната канцеларија, семејната соба или спалната соба. Создадете нередна околина : фиоките за складирање со тркала нудат бројни простори за складирање каде што можете да ги задржите вашите најважни работи организирани со создавање А Бесрамна околина. Подолго трае : Организацијата и кабинетот за складирање на шминка се изградени со употреба на робусно, тешки P2 одделение за честички од табла и ламинатна површина, со еколошки финиш за трајност. Под-пријателски за подот : фиоката за складирање SOUHOH зафаќа мала Површинска површина, компактна големина, но нуди многу простор за складирање. Кабинетот за тркалачки датотеки нуди мобилно складирање за домашна канцеларија, лесен за движење под биро или каде и да сакате. Лесно за склопување : Не се потребни алатки. Сите потребни елементи за склопување се вклучени заедно со упатствата за лесно читање. Максимален капацитет на кабинет за тркалање на датотеки од 150 bs. Севкупна димензија : 16 "w x 16" d x 23 "ч. 2-годишна гаранција : Ако имате проблем во врска со овој кабинет за мобилни датотеки со 3 фиоки, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме решение во рок од 24 часа. Ако е Време е да ја организирате вашата канцеларија и разни предмети, кабинетот за фиоки Soohow 3 е одличен почеток за да се постави сè. функција и стил. Со три пространи фиоки и рутирана рачка, го олеснува непречено отворено и затворање. Имајте дополнителен канцелариски простор со ставање под биро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата