Сос од не'рѓосувачки челик лажица лажица отпорна на топлина од AmerCook

Сос од не'рѓосувачки челик лажица лажица отпорна на топлина од AmerCook

Достапно за вашата нарачка
DEN 1161.60
Залиха:

Не'рѓосувачки челик е совршен здрав избор за кујнски прибор наменети да се потопат во пареа топли течности. Специјалната форма на пресек ви овозможува да им служите на сосовите и грави без хаос. Точно лажица сосови над колачи и десерти за убава презентација, или добијте ги порциите точно десно со грави, сосови и метеж. Рачката е издржлива со удобен зафат. Безбедно докажана од 'рѓа и машина за миење садови. Должина : 11.81 ”. Тежина : 0,23 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата