Sosecure повторно може да се употреби кратка пелена за возрасни големини

Sosecure повторно може да се употреби кратка пелена за возрасни големини

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Високо -технолошка ткаенина за истегнување со мека постава за руно. Еластична половината и нозете за дополнителна безбедност. Затворање на Велкро кои нудат целосно прилагодлива големина што се отвора рамно, за леснотија во облекувањето. Машината што може да се мие (виси да се исуши, не ми се сува машина). Високо -технолошка ткаенина за истегнување со мека постава за руно. Еластична половината и нозете за дополнителна безбедност. Затворање на Велкро кои нудат целосно прилагодлива големина што се отвора рамно, за леснотија во облекувањето. Машината што може да се мие (виси да се исуши, не ми се сува машина). DMNVY : 3 XL Големина : 3x Големи карактеристики : -висока технологија за истегнување ткаенина со мека руно постава за удобност. -Еластична половината и нозете за дополнителна безбедност. -Велкро затворање кои нудат целосно прилагодлива големина се отвораат рамни, за леснотија во облекувањето. -Ив и еднократно. Тип на производ : Семенски брифинзи/Долна облека за перење. Големина : -Мал/Среден/голем/XL/2 XL. Генерички димензии : -екстра мали, мали, средни димензии : 0,2 "H x 7,5" W. -large, екстра големи димензии : 0,2 "H x 9.1" W. -2 Дополнителни големи димензии : 0.2 "H x 9,8" W. -W. -W. -W. -W. -W. -W. - 3, 4, 5 Дополнителни големи димензии : 0,2 "H x 10.6" W. Димензии : целокупна висина - горе до дно : -0,2 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата