Southwire Sumner 787524 3.2 Тон Рачката Дигалка со 05 стапки. Синџир Пад И Заштита Од Преоптоварување

Southwire Sumner 787524 3.2 Тон Рачката Дигалка со 05 стапки. Синџир Пад И Заштита Од Преоптоварување

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Сплотена Кочница Дизајн. Куки Од Легиран Челик Од 360 Степени. Термички Обработени Товарни Плочи и внатрешни Компоненти. Во согласност СО Стандардите АНСИ /АСМЕ и ОША. Southwire Sumner 787524 3.2 Тон Рачката Дигалка со 05 стапки. Синџир Пад И Заштита Од Преоптоварување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата