Sperry Men's Billfish 3-очи чевли со чамци

Sperry Men's Billfish 3-очи чевли со чамци

Достапно за вашата нарачка
DEN 931.52
Залиха:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% кожа и воздух. Увезени. Гума ѓон. Вратилото мери приближно низок врв од лак. Кожа со полно зрно горно. 360 ° систем за лакирање за прилагодено вклопување. Амортизирање со целосна должина за целодневна удобност. Не-обележување гумена надворешна плоча со потпишување на потпишување на бран за засилена влечење. 100% кожа и воздух. Увезени. Гума ѓон. Вратилото мери приближно низок врв од лак. Кожа со полно зрно горно. 360 ° систем за лакирање за прилагодено вклопување. Амортизирање со целосна должина за целодневна удобност. Не-обележување гумена надворешна плоча со потпишување на потпишување на бран за засилена влечење. Уживањето во суштината на океанот од палубата на бродот создава сосема ново искуство - оној што ќе сакате да го оживеете повторно и повторно. Солена магла го носи мирисот на морето на воздухот, бидејќи го слушате смирувачкиот звук на брановите што се качуваат против трупот на вашиот брод. Гледате како форми на пена на далечни прекинувачи, бидејќи тие отекуваат со променливите плими. Ако имате среќа, можеби ќе фатите преглед на делфини. Уживајте во ова искуство во текот на целиот ден во удобноста на чевли со брод со 3 очи од Спери. Сигурно стапката на палубата бара чевли со голема влечење за цврст, здрав зафат. Sperry Mems Billfish Shoe е комплетно опремен со бран-пиење на гумената надворешна плоча за да обезбеди стабилност на влажни и суви површини. Перфорираните странични панели овозможуваат зголемена дишеност, додека додатоците што апсорбираат шок создаваат удобен ѓон за целодневно носење. И темните и лесните тонови на тен нудат спортска вибрација која е исто толку стилска на копно како што е на море, така што максимално користите од чевлите со брод. Ако болите да ја доживеете магијата на животот над нашите брегови, не дозволувајте повеќе време да оди во отпад. Лизгајте се во Sperry Billfish и одете кон тој сино хоризонт, каде што чека откритие.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата