Spider -Man 2: Внесете Electro - PlayStation

Spider -Man 2: Внесете Electro - PlayStation

Достапно за вашата нарачка
DEN 639.84
Залиха:

Само диск (и) плус тврда пластична заштитна замена. Состојбата на дискот се движи од беспрекорна до изгребана, но е загарантирана да работи. Само диск (и) плус тврда пластична заштитна замена. Состојбата на дискот се движи од беспрекорна до изгребана, но е загарантирана да работи. Опис на производот Ова е за пакет за игри, не само Спајдермен. Пак вклучува : Фрогер 2, Final Fantasy 8 и 9, Jet Moto 2, Pro Skater 3, Spiderman 2, Worms World Party, Ape Escape, Crash Bandicoot Bash and Crash Warped, Metal Gear Solid, Tekken 2, Tarzan, Croc, Croc, Ругрети во Париз, Барби трка и возење, Мери-Кејт и Ешли Круш курс, Круг на победникот и магичен мистерија трговски центар, неколку дискови со примероци за игри Spider-Man беше огромен хит на Play Station (последователно се појави и на Dreamcast и PC) затоа што тоа Конечно, дозволи игри со суперхеројски активности да излезат од нивните 2-Д-тепачки патеки и во 3-Д светот. И сега продолжението на оригиналната игра е повеќе од доволно добро за да ги фати гејмерите на Play Station уште еднаш. Внесете ја приказната на Електро ги следи плановите на тој необичен, електро-маѓепсан електрична енергија Електро, кој се обидува да допре извор на енергија што ќе го направи многу помоќен и опасен. После нивото на обука што ве запознава со контролите на играта (и нови способности како што е веб-граб Стоп за Електро, неговите гулаби и разни други негативци од злогласната галерија на Спајди. Во актерската екипа на Highties ги вклучуваат Шокер, Хамерхед, Сандман, Гуштер и неколку други од првиот натпревар. Заплетот овој пат надвор е малку построго од миксот на приказни на последниот натпревар, а играта се базира на добро познатите ликови на негативците за да ја направи секоја средба интересна. Повторно, креаторот на Spider-Man, Стен Ли, ја раскажува приказната во неговиот незамислив стил, а гласовното глума е силен во текот на целиот период. Можете исто така да побарате неколку класични капаци на Spider-Man скриени во текот на играта. Spider-Man 2 : Enter Electro е одлично продолжение; Додава неколку нови трикови и негативци и успева во однос на приказната и заговорот. Пренесува некои од проблемите со камерата од првиот натпревар, зависи малку премногу од играта со загатки, а системот за зачувување е сè уште доволно скржав за да биде вознемирувачки (можете да заштедите само помеѓу нивоата), но веб -глави надвор таму нема ' Toе се грижам, и убаво е да се види дека толку силни својства сè уште се објавуваат за стариот стариот Play Station One. -Боб Ендрус Добрите : Нови шеф негативци Нови сили, трикови и добрите исти исти до-комички лошите страни на игра : Камерата е сè уште непостојана, системот за зачувување може да биде вознемирувачки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата