Спиген Ултра Хибрид Дизајниран За Samsung Galaxy Note 10 Плус Случај/Galaxy Note 10 Плус 5g Случај - Кристално Јасно

Спиген Ултра Хибрид Дизајниран За Samsung Galaxy Note 10 Плус Случај/Galaxy Note 10 Плус 5g Случај - Кристално Јасно

Достапно за вашата нарачка
DEN 223.84
Залиха:

Хибридна технологија која е направена од тпу браник со издржлив компјутер назад. Кристално јасна транспарентност го истакнува оригиналниот дизајн на телефонот. Подигнатите рамки го креваат екранот и камерата од рамни површини. Изразените копчиња лесно се чувствуваат и притискаат, додека големите исечоци одговараат на повеќето кабли. Галакси Забелешка 10 Плус Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 10 плус. Хибридна технологија која е направена од тпу браник со издржлив компјутер назад. Кристално јасна транспарентност го истакнува оригиналниот дизајн на телефонот. Подигнатите рамки го креваат екранот и камерата од рамни површини. Изразените копчиња лесно се чувствуваат и притискаат, додека големите исечоци одговараат на повеќето кабли. Галакси Забелешка 10 Плус Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 10 плус.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата