Спирална флејта чешма, M10x1.50, карбид

Спирална флејта чешма, M10x1.50, карбид

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Категорија : машинска обработка - навој. Спирална флејта допрете, големина на конец M10x1.5, метричка груба, целокупна должина 75,00 mm, челик со голема брзина, светла (неконтролирана), должина на конец 24,00 mm, 75 проценти на вежба за вежбање на конец 8,50, ограничување на конецот OH4, насока на конецот десна рака, број на Флејти 3.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата