Spy -Max Capert Video WiFi WiFi Air Breagener Spy Camera HD 1280p P2P скриен интернет далечински приказ во живо - снимање на снимање во живо - таен/ преносен дизајн - Најдобар САД направен рекордер

Spy -Max Capert Video WiFi WiFi Air Breagener Spy Camera HD 1280p P2P скриен интернет далечински приказ во живо - снимање на

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Spy-Max Capert Video Wi Fi Wi Fi Frignerer Air Spy Camera HD 1280p P2 P скриен шпионски камера Интернет во живо за снимање Wi-Fi дигитален безжичен преглед на веб-камера и снимање-напојување со наизменична струја. Активиран гаџет за движење на движење - таен/ преносен дизајн - HD веб -камера - далечинско гледање - Најдобриот рекордер во САД за дома, деца, дадилка, канцеларија. Вклучете го кој било стандарден излез на wallидот на САД да се напојува-Едноставна операција DIY Plug-N-Play. Лесен за користење. Се поставува за секунди. HD View Video Video Wi Fi Ready ви овозможува да гледате далечински каде било од кој било уред со овозможено Intenet - гледајте далечински на вашиот i Phone или Android паметен телефон, таблет или мобилен уред. Видеото HD View во живо може да гледа повеќе камери на различни локации. HD видео во боја на цел екран. Spy-Max Capert Video Wi Fi Wi Fi Frignerer Air Spy Camera HD 1280p P2 P скриен шпионски камера Интернет во живо за снимање Wi-Fi дигитален безжичен преглед на веб-камера и снимање-напојување со наизменична струја. Активиран гаџет за движење на движење - таен/ преносен дизајн - HD веб -камера - далечинско гледање - Најдобриот рекордер во САД за дома, деца, дадилка, канцеларија. Вклучете го кој било стандарден излез на wallидот на САД да се напојува-Едноставна операција DIY Plug-N-Play. Лесен за користење. Се поставува за секунди. HD View Video Video Wi Fi Ready ви овозможува да гледате далечински каде било од кој било уред со овозможено Intenet - гледајте далечински на вашиот i Phone или Android паметен телефон, таблет или мобилен уред. Видеото HD View во живо може да гледа повеќе камери на различни локации. HD видео во боја на цел екран. Тајно следете го секој простор во реално време во живо тајно гледање во потрага по тајна скриена камера за тајно да внимава на вашиот дом или канцеларија? Тогаш оваа шпионска камера за освежувачи на воздухот Wi Fi е токму она што ви треба! Оставивме висококвалитетна камера во нефункционалниот освежувач на воздухот Wi Fi што е овозможено со Wi Fi. Така, можете да го видите вашиот простор од далечина од кој било паметен телефон, таблет или компјутер. И бидејќи доаѓа со една IP адреса, можете да видите повеќе камери на еден екран поставен на различни локации. Кристално чиста снимање на камерата за шпионирање на записи видео во SD или HD, целосна боја и на 30 fps, користејќи висококвалитетен леќа на Sony со дополнителен широк агол на гледање. И ќе уживате во практично неограничено складирање. Едноставно синхронизирајте го уредот со вашиот компјутер преку Wi Fi и можете да го користите тврдиот диск на вашиот компјутер за да одржите месеци на снимки. И бидејќи камерата е активирана движење, никогаш нема да зјапате во видео клипови на празна просторија. Еве зошто ќе ја сакате оваа камера за шпионирање : - Безбедна Wi Fi врска користејќи IEEE 802.11b/g, WEP, WPA и WPA2 криптирање. - Предупредувања за движење преку е -пошта или испраќање на слика на FTP. - Брзо да се постави со софтвер за 3 -та страна. - Компатибилен со i Phone, Android, таблети и компјутери. - Корисници со повеќе нивоа со заштита на лозинка. Сметајте на оваа шпионска камера за освежувачи на воздухот Wi Fi за да внимавате на вашите работи и да ви даде далечински пристап кога сакате. Кликнете на „Додај во количка“ сега!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата