Squaircle 4 во 1 мултифункционален преносен секач за пилули со кутија за пилули за секачи Голем капацитет дневно пилума за пилули Мелница за лекови

Squaircle 4 во 1 мултифункционален преносен секач за пилули со кутија за пилули за секачи Голем капацитет дневно пилума за пилули

Достапно за вашата нарачка
DEN 539.20
Залиха:

Кутијата со пилули е изработена од задебелена ABS материјал, стилски, здрав и нетоксичен, безбеден и еколошки, не е лесен за деформирање, не е лесен за кршење, силен и густ, со подобра стабилност, посоодветен за складирање апчиња. Малата големина и мала тежина го олеснуваат вклопувањето во чантата, куферот, ранецот, чантата, па дури и џебот на палтото, што е исто така многу погодно за патување. Мулти функционалниот дизајн, ефикасно спречување на апчиња да паѓаат и мешаат, можат брзо да го намалат лекот, да го мелат прав, да го избегнете проблемот со кој лекот е преголем за голтање. Сечилото на секачот на лекови е изработено од материјал од не'рѓосувачки челик од храна, не е лесен за 'рѓа, остри лопати, директен пристап до храна, побезбеден за употреба. Поделени мали кутии со пилули, таблети со различна големина можат да се постават во оддели со различна големина, запечатени и зачувани за да се спречи жици, што може да складира апчиња во максимална мерка. Кутијата со пилули е изработена од задебелена ABS материјал, стилски, здрав и нетоксичен, безбеден и еколошки, не е лесен за деформирање, не е лесен за кршење, силен и густ, со подобра стабилност, посоодветен за складирање апчиња. Малата големина и мала тежина го олеснуваат вклопувањето во чантата, куферот, ранецот, чантата, па дури и џебот на палтото, што е исто така многу погодно за патување. Мулти функционалниот дизајн, ефикасно спречување на апчиња да паѓаат и мешаат, можат брзо да го намалат лекот, да го мелат прав, да го избегнете проблемот со кој лекот е преголем за голтање. Сечилото на секачот на лекови е изработено од материјал од не'рѓосувачки челик од храна, не е лесен за 'рѓа, остри лопати, директен пристап до храна, побезбеден за употреба. Поделени мали кутии со пилули, таблети со различна големина можат да се постават во оддели со различна големина, запечатени и зачувани за да се спречи жици, што може да складира апчиња во максимална мерка. Спецификација : Тип на ставка : Пилула Касематеријал : Пластични производи : Мали и удобни, независно отворање и затворање на тежина : приближно.59g / 2.1ozpackage список : 1 x пилула кутија 1 x четка.

Кон својствата

Item Type:
 Pill Case
Material:
Plastic
Features:
Small And Convenient, Independent Opening And Closing
Weight:
Approx.59g / 2.1oz
Package List:
1 x Pill Case1 x Brush

Најдобри предлози во категоријата