сребрени садови поставени 24-Парче комплет за рамни садови за 6, вклучувајќи Нож Вилушка Лажица И Кутија За Складирање Со Кутија За Складирање Во облик На Јајце, Огле

сребрени садови поставени 24-Парче комплет за рамни садови за 6, вклучувајќи Нож Вилушка Лажица И Кутија За Складирање Со Кутија

Достапно за вашата нарачка
DEN 1180.80
Залиха:

[24 парчиња комплет за рамни садови за 6] овој комплет за рамни садови вклучува 6 ножеви за вечера, 6 вилушки за вечера, 6 лажици за вечера и 6 лажици за десерт, Совршен За семејна услуга, комплетот за рамни садови е исто така незаменлива алатка за јадење без разлика дали е за секојдневна употреба или за подготовка на вечери или забави. [Висококвалитетен рамен софтвер]рамен софтвер е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Комплетот за рамни садови е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, избледување и лупење, за да се осигура дека комплетот за рамни садови е издржлив. Соодветна дебелина, соодветна големина и соодветна тежина. Мазниот раб нема да ја повреди устата, рачката е удобна за држење, а рачката е designedономски дизајнирана. [Одлична форма и дизајн]Елегантната симетрија, чистите линии и комплетот за рамни садови можат да бидат совршени со секој предмет за домаќинството. Совршено избалансираните садови се создаваат на таков начин што обезбедуваат прецизно сечење, удобно користење и задоволство од јадење. Паметниот дизајн и вниманието на деталите ќе го подобрат вашето искуство за јадење со додавање на повеќе елеганција и класици на вашата трпеза. [Perfrct за употреба]комплетот за рамни садови е убаво спакуван и совршен за секојдневна семејна употреба, забави, собири, семејни вечери, вечери со свеќи, банкети, Денот на Благодарноста, скари, свадби и други свечени прилики. Погоден и за станови, кабини, домови, кампување, хотели, ресторани, ресторани, бистроа итн., или кога ви треба дополнителен сет за прибор за јадење. [Потсетник] Ви Благодариме за поддршката ЗА комплетот PRIVCUST flatware. Имаме услуга за надомест на штета. Доколку има некаква штета по пристигнувањето, можете да не контактирате за повторно издавање на оштетеното единечно парче за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. И машината за миење садови може да биде безбедна и нема да рѓосува откако ќе се стави долго време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата