Сребрено Сива Длабока Откачена Бранова Капчиња коса 4 пакувања 32 Инчни Капчиња Коса за Црни Жени 40 жици/Спакувајте Капчиња Со Длабоки Бранови Плетенки Коса Поставу

Сребрено Сива Длабока Откачена Бранова Капчиња коса 4 пакувања 32 Инчни Капчиња Коса за Црни Жени 40 жици/Спакувајте Капчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Материјал : Откачен Длабок Бран Пресврт Капчиња Коса, Можете Да Направите Било Какви Фризури.Откачен Пресврт На Длабок Бран Е Претходно Одвоен. Лесен За Инсталирање, Удобен За Употреба. Спецификација : 4 Пакувања, 32 Инчи, 480ГР, Плетенка Коса, Доволно Количество. Совршен Натпревар!. Предности : Океан Откачен Длабок Бран Косата Со Капчиња Не Е Мирис,Нема Заплеткување, Нема Пролевање, Нема Чешање.Текстура На Природата, Лесна За Инсталирање,Лесна За Обликување И Лесна За Перење И Нега, Лесна Е И Удобна.Природниот Изглед Се Чувствува Како Човечка Коса.Професионален, Модерен. Брза Испорака : Океан Откачен Длабок Бран Капчиња Коса Превозот Од Страна На Фба, Обично 1-3 Работни Дена Испорака.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Што Е Можно Поскоро. Совети : Може Да Се Заплетка По Некое Време,Но Нанесувањето Мус Помага.

Кон својствата

4 Packs,32 Inch,480G,Braiding Hair,Enough Quantity. Perfect Match! :

Најдобри предлози во категоријата