Среќен Свети Патрикс Ден Маица За Мажи Зелена Блуза Хавајски Копчиња Кошули Детелина Кошули Краток Ракав

Среќен Свети Патрикс Ден Маица За Мажи Зелена Блуза Хавајски Копчиња Кошули Детелина Кошули Краток Ракав

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

●Услуги На клиентите : секој проблем во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе одговориме и ќе ги решиме вашите проблеми навремено. ●Материјал● : Флексибилна Ткаенина, маичката е изработена од растеглива ткаенина,ви го олеснува движењето на телото;мека и удобна со добра дише,удобноста е клучна и гарантираме дека кога ги носите нашите машки маици. Закачете се да се исуши, но не избелувајте. Ќе ви се допадне како овие маици за мажи го истакнуваат горниот дел од телото и удобно се завесуваат преку средниот дел.Ве молиме купете што е можно поскоро. Здраво На Сите, Тука Е Генерички!! Стандардна Испорака : околу 7 до 15 дена За пристигнување Забрзана Испорака : околу 3 до 5 дена за пристигнување нудиме бесплатна услуга за препраќање ако не и вистинската големина или имате проблем со производот сите нарачки се потврдени испорака во рок од 24 часа изработен е од висококвалитетни материјали, погоден за кожата, мек, удобен, доволно издржлив за секојдневно Носење добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни.Погоден за сите сезони.Палта /Јакни /Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Џемпери/Панталони, само нарачката од Генеричката продавница може да ужива во вашата најдобра услуга за клиентите и квалитетот на производот. ®Прилика : облека За Денот На Свети Патрик, машките секојдневни кошули се погодни за сите прилики, особено за обични излегувања, активности на плажа и одмор. Ве молиме кажете ни дали има некое прашање. Маичката е изработена од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за секојдневно носење.Нашата облека е совршена платформа за самоизразување или само да бидете свои. ●Вовед Во бренд● : драг мој пријател, Добредојдовте Во Продавница За Генеричка Облека, нашата продавница се фокусира на женска Машка облека. Совршен за пролет, лето и aut , моден уличен стил, датира, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. стоката е во голема промоција. Ќе ви се допаднат овие!.Овие слатки маици со о-врат прават да изгледате млади и стилски и ќе бидат омилени во вашата гардероба за дневна облека секогаш очекуваме ваше барање и поддршка. Совршен подарок За Денот На Свети Патрикс, Денот на Вљубените, Роденден, Денот на Благодарноста, Празник. Задолжителни врвови во вашата гардероба, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат, удобни Маици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата