SSSR AC / DC Адаптер За Trimble Yuma 2 ii / 1 Јас Солиден Издржлив Рачен Таблет КОМПЈУТЕР Компјутер Кабел За Напојување Кабел PS Полнач За Батерии Psu

SSSR AC / DC Адаптер За Trimble Yuma 2 ii / 1 Јас Солиден Издржлив Рачен Таблет КОМПЈУТЕР Компјутер Кабел За Напојување Кабел

Достапно за вашата нарачка
DEN 998.40
Залиха:

Влез : 100 V-240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач/Кабел За Напојување На Ѕидот Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (не-ОЕМ). Изградба На Динамичен ИЦ, Полнач иц одлично за замена или патување назад. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач/Кабел За Напојување На Ѕидот Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (не-ОЕМ). Вградете динамичен иц, иц за Полнач и осигурувач за Напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. SSSR AC / DC Адаптер За Trimble Yuma 2 ii / 1 Јас Солиден Издржлив Рачен Таблет КОМПЈУТЕР Компјутер Кабел За Напојување Кабел PS Полнач За Батерии Psu. SSSR AC / DC Адаптер За Trimble Yuma 2 ii / 1 Јас Солиден Издржлив Рачен Таблет КОМПЈУТЕР Компјутер Кабел За Напојување Кабел PS Полнач За Батерии Psu.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата