Стакло стакло стакло стакло стаклен стомна вода нераскинлив вода бокал со голем капацитет за пијалоци за ладно или топол пијалок чај млеко лимонада 1100ml б стаклени

Стакло стакло стакло стакло стаклен стомна вода нераскинлив вода бокал со голем капацитет за пијалоци за ладно или топол пијалок

Достапно за вашата нарачка
DEN 205.92
Залиха:

? Контејнер за пијалоци? Вода стомна нераскинлива вода бокал со голем капацитет тенџере за ладно или топол пијалок чај сок од млеко лимонада 1100мл. ? Пластичен стомна за пијалоци? Одлично за вечера или забави, излети, забава за базен, скара и други места. Производот е за ладна вода, пиво, мраз чај, пијалок, млеко, чај и многу повеќе. Исто така, стомна може да се справи со врела вода, само држете се подалеку од огнот. Тоа е совршена големина и совршено се вклопува во фрижидер. ? Кул котел за вода? Едноставно е во дизајнот, но многу практично во употреба, што ви носи голема погодност. Скршен воден бокал со голем капацитет пие стомна сок од овошен сок. ? Вода на вода? Текстурата на бокалот за ладна вода е добра, и изгледа високо и елегантна. ? Има видлив транспарентен изглед, правејќи ги луѓето да знаат што има внатре одеднаш. Едноставниот изглед го олеснува чистењето. ? Котел со ладен сок ?? Пијало пила ?? котел за ладна вода ?? пластичен сок стомна ?? стомна од лимонада ?? чај стомна? 1100mlpackage вклучувајќи 1 бокал со ладна вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата