Сталвил со две и три-вилица лежишта поставени со лизгачки, паралелни куки за екстрактор, разноврсна алатка за лежишта со топки, влечење на менувачот, макари, отстра?

Сталвил со две и три-вилица лежишта поставени со лизгачки, паралелни куки за екстрактор, разноврсна алатка за лежишта со топки,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1730.72
Залиха:

Да го земеме на пример овој моќен сет за влечење. Овој сет на алатки за отстранување на лежиштето има куки за екстрактор со тешки вредности, изработени од челик, зацврстен на масло, хром ванадиум, со геометрија за пристап до специјална намена за употреба во тесни простори. Овој сет на влечење со тешки точки составен од две и три-вооружени влезови има голема флексирална јачина благодарение на нозете со точно пресметани профили и мазни, мелени водичи. Тешки - вилиците се направени од издржлив челик, фалсификувани за дополнителна јачина и цинк позлатени за отпорност на корозија. Големиот ефект на потпора обезбедува цврст зафат на делот да биде извлечен, без разлика дали е внатрешен или надворешен. Овој комплет за влечење на лежиште има дво и три-вооружени, лизгачки, паралелни, куки за екстрактор со цинк. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ. За да се спречи оштетување на шахтите, центарот е вграден во монтирање на слободно вртење. Производите на Stahlwille обезбедуваат живот на услуга без проблеми-изградена со бескомпромисен квалитет. Едноставен за употреба, врвен квалитет и направен во Германија. Произведени под најстроги услови за контрола на квалитетот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата