Стариот англиски копродукции за FOX SAKE Смешна роденденска картичка за него или неа - Дизајн на симпатична лисица картичка - шега за роденденска картичка за пријател |

Стариот англиски копродукции за FOX SAKE Смешна роденденска картичка за него или неа - Дизајн на симпатична лисица картичка

Достапно за вашата нарачка
DEN 111.20
Залиха:

? Смешна роденденска картичка : Ова е забавна, необична и хумористична роденденска картичка дизајнирана да ги натера да се смеат и да се насмевнат. Совршен да подари пријател или член на семејство и да славиме да станете една година постара. ✨ Посебни пресвртници : Пронајдете совршена честитка за семејството и пријателите. Имаме дизајни за секоја пригода. Пронајдете совршена картичка за тато, мајка, брат, сестра, ќерка, син, тетка, чичко, братучед, внука, внук, баба, баба или пријател. ? Ние се грижиме : Нашиот опсег на честитки се дизајнирани во куќа и сите печатени во Англија на табла за хартија со овластен FSC. Нашите картички доаѓаат со висококвалитетен плик што е направен со одржливи материјали за да се минимизира влијанието на животната средина. ? Големина и мерења : Нашите картички се 150х150мм (6 x 6 инчи), се отпечатени на дебела картичка од 280 GSM и доаѓаат со плик, запечатени во полибаг. Сите картички се празни внатре, оставајќи многу простор за вашите лични и сентиментални пораки. ? За старата англиска компанија : Здраво, ние сме стара англиска компанија. Ние сме бренд за канцелариски материјал и подароци со седиште во Велика Британија. Ние дизајнираме и создаваме убаво илустрирани и рачни производи, со цел да понудиме стилски, некомплицирани производи со пораки што резонираат со луѓето. ? Смешна роденденска картичка : Ова е забавна, необична и хумористична роденденска картичка дизајнирана да ги натера да се смеат и да се насмевнат. Совршен да подари пријател или член на семејство и да славиме да станете една година постара. ✨ Посебни пресвртници : Пронајдете совршена честитка за семејството и пријателите. Имаме дизајни за секоја пригода. Пронајдете совршена картичка за тато, мајка, брат, сестра, ќерка, син, тетка, чичко, братучед, внука, внук, баба, баба или пријател. ? Ние се грижиме : Нашиот опсег на честитки се дизајнирани во куќа и сите печатени во Англија на табла за хартија со овластен FSC. Нашите картички доаѓаат со висококвалитетен плик што е направен со одржливи материјали за да се минимизира влијанието на животната средина. ? Големина и мерења : Нашите картички се 150х150мм (6 x 6 инчи), се отпечатени на дебела картичка од 280 GSM и доаѓаат со плик, запечатени во полибаг. Сите картички се празни внатре, оставајќи многу простор за вашите лични и сентиментални пораки. ? За старата англиска компанија : Здраво, ние сме стара англиска компанија. Ние сме бренд за канцелариски материјал и подароци со седиште во Велика Британија. Ние дизајнираме и создаваме убаво илустрирани и рачни производи, со цел да понудиме стилски, некомплицирани производи со пораки што резонираат со луѓето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата