Сташер Силиконски Еднократно Чување Торба, Стенд-Ап мини &засилувач; Силиконски Еднократно Чување Торба, Сендвич | Храна Оброк Првично Складирање Контејнер

Сташер Силиконски Еднократно Чување Торба, Стенд-Ап мини &засилувач; Силиконски Еднократно Чување Торба, Сендвич | Храна Оброк

Достапно за вашата нарачка
DEN 508.64
Залиха:

Производ 1 : ПЛАТИНА СИЛИКОН : првата целосно функционална, самозапечатувачка, повеќекратна алтернатива на пластични кеси за еднократна употреба во светот. Плус, за разлика од традиционалните пластични кеси за еднократна употреба, кесите за Сташер не содржат БПА, пвц и латекс. Производ 1 : ЕЛИМИНИРАЈТЕ ГО ПЛАСТИЧНИОТ ОТПАД ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА : Секој Сташер елиминира илјадници пластични кеси за еднократна употреба да завршат во нашите океани или депонии. Производ 1 : PINCH-LOC TM : Се Одликува со иновативен Воздушно затегнат Нотка-Loc TM за да ја одржува храната свежа за складирање, маринада и sous вид. Чувајте ги хранливите материи, вкусови и сокови на вашата храна заклучени. Само подригнете го Вашиот Сташер за да го отстраните вишокот воздух и стиснете ја заптивката затворена. Производ 1 : БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ и МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА : Силиконот Од платина за храна е безбеден за употреба во замрзнувач, микробранова печка, машина за миење садови, врела вода и рерна до 425 степени Целзиусови. Производ 2 : ЗАПОЧНЕТЕ ГО ВАШИОТ СКРИВАЛИШТЕ : големина на сендвич 7,5 "х 7,5" х 1 "(15оз).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата