Статистичар, сметководител, кафе, патување со кафе, најдобро смешна уникатна статистика чаша чај совршена идеја за мажи жени Вашиот неуспех е статистички значаен

Статистичар, сметководител, кафе, патување со кафе, најдобро смешна уникатна статистика чаша чај совршена идеја за мажи жени

Достапно за вашата нарачка
DEN 558.40
Залиха:

Оваа смешна статистичка сметководител за кафе за патување со кафе, држете течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка со лесен зафат и одмор на палецот. Засиленото дно се вклопува во стандарден држач за чаша. Капакот има отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Кул уникатна статистика чаша за патување кафе направена од не'рѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е изработено од не'рѓосувачки челик, не е безбедно микробранова печка. Дебелиот двоен wallид помага да се чуваат топли пијалоци топло и ладни пијалоци ладно далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди траен принт. Капакот е безбеден машина за миење садови и отпорен на распаѓање. Забелешка : Овие не се „официјално“ одобрени како машина за миење садови безбедни од нашиот продавач, иако ги водевме низ стотици пати без проблеми. Миењето на рацете е официјална препорака за чистење. Ако барате подарок што сметководител на статистичар, статистиката, всушност, ќе го користи и ќе ужива во наредните години, тогаш проверете ја оваа умен кригла за патување со кафе. Прилагодените чаши зборуваат со своите приматели на повеќе лично ниво, правејќи ги да се чувствуваат посебно. Плус, чашите за патувања се универзално функционални подароци, дури и ако не сте пијалок за кафе или чај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата