СТЦ Црна Супер Голема Лента За Истегнување На Лицето Лесна За Читање Гледајте

СТЦ Црна Супер Голема Лента За Истегнување На Лицето Лесна За Читање Гледајте

Достапно за вашата нарачка
DEN 222.40
Залиха:

Овој часовник е направен од куќиште од легура, метална Лента за Истегнување, стаклен кристал и аналоген дисплеј. Фиксна рамка со круна за притискање/повлекување за да започне/запре. Не може да се стави во вода, ако се стави во вода часовникот може да престане да работи. Долготрајна батерија вклучена во часовникот. Нерѓосувачки челик предвремени назад случај. Напредно кварцно движење за да се обезбеди прецизно и прецизно чување на времето, со аналоген дисплеј. Уживајте во супериорен стил во секој амбиент со стилски дизајнерски часовник изработен за да обезбеди оптимални перформанси и долготрајна издржливост. Софистициран дисплеј и врвни материјали ви овозможуваат најдобар квалитет и изглед. Овој часовник треба лесно да одговара на целиот зглоб што има мерење од 6 до 8 инчи. Тркалезно Бирање, Големината на Куќиштето е 43мм, Дебелината на Куќиштето е 10мм, Дебелината на Опсегот е 5мм, А Ширината на Опсегот е 18мм. големина На Куќиштето : 43 мм Пропусен Опсег : 18 мм Одговара На сите Зглобови од 6 до 8 Инчи Метална Лента за Истегнување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата