Стерлинг заптивка CFF7530.2400.031.300x20 7530 целосна заптивка на лице, 24 големина на цевки, дебела 1/32, класа под притисок 300#, ptfe, девица тефлон, бело

Стерлинг заптивка CFF7530.2400.031.300x20 7530 целосна заптивка на лице, 24 големина на цевки, дебела 1/32, класа под притисок

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка за инсталација на заптивки. [1] Исчистете ги и проверете ги прирабниците, површината или деловите за кои е потребно заптивка. 2] Исчистете ги или заменете ги завртките, оревите се споредливи со ултра-високо-молекуларна полиетилен, неговата екстремно висока отпорност на големо го прави идеален материјал за измислување на електротеки со долг живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата