Стискање на шише со шише со вода за склопување на вода, шише со вода што може да се преклопи за вода за патувања, преносни чаши, шише со вода што може да се сруши во во?

Стискање на шише со шише со вода за склопување на вода, шише со вода што може да се преклопи за вода за патувања, преносни чаши,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Материјал : Безбеден и здрав силикон со шише момче, предложете да пополнете течност под 60 degs за да избегнете изгорување на рацете. Склопувачки : Том 550 ml, преклопете ја должината од 6,5 инчи на 1,7 инчи, заштедете 80 проценти простор. Дизајн : Силно капаче за докажување на истекување со прстен за запечатување; носејќи кука обесена за да ја ослободи раката. Карактеристики : Широка уста лесна за чистење и истурање вода во; силикон со мала тежина лесен за носење наоколу. Повод : костум за патување, теретана, кампување, пешачење, возење велосипед, скијање и секојдневен живот. Број на единици : 18.0. Материјал : Безбеден и здрав силикон со шише момче, предложете да пополнете течност под 60 degs за да избегнете изгорување на рацете. Склопувачки : Том 550 ml, преклопете ја должината од 6,5 инчи на 1,7 инчи, заштедете 80 проценти простор. Дизајн : Силно капаче за докажување на истекување со прстен за запечатување; носејќи кука обесена за да ја ослободи раката. Карактеристики : Широка уста лесна за чистење и истурање вода во; силикон со мала тежина лесен за носење наоколу. Повод : костум за патување, теретана, кампување, пешачење, возење велосипед, скијање и секојдневен живот. Број на единици : 18.0. Протек-доказ. Носење кука. Лесно за чистење. Преклопете го заштедете 80 проценти простор. Мала тежина. Лесен за складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата