Стив Бул потпиша фотографија - Волверхемптон Вандерерс Легенда Монтаџ Автограм - Автограмирани фудбалски фотографии

Стив Бул потпиша фотографија - Волверхемптон Вандерерс Легенда Монтаџ Автограм - Автограмирани фудбалски фотографии

Достапно за вашата нарачка
DEN 1999.84
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фудбалски фотографии. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фудбалски фотографии. Фотографија Стив Бул - Волверхемптон Вандерерс Легенда Монтаџ Автограм Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Стив Бул. Волверхемптон Вандерерс Ф.Ц. меморијали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата