Стобок 10 парчиња Торби За Подароци Од Органза Бурлап Чипка Органза Торби За Врвки За Свадбена Забава Фаворизира Материјали Невестински Туш Бебешки Туш Торбички За

Стобок 10 парчиња Торби За Подароци Од Органза Бурлап Чипка Органза Торби За Врвки За Свадбена Забава Фаворизира Материјали

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Торбички За Чипка Со Врвки За Накит Торбички За Складирање Подароци За Влечење Платнени Кеси За Свадбени Бонбони. Предметот е збир на чипка деликатни торби За Накит со врвки и може да дејствува како торби за подароци или торби за бонбони за фестивал, свадба и забава. Без разлика дали правите накит за да подарите или да продавате, или сте домаќини на забава или свадба, овие убави чанти за врвки ќе бидат гламурозни. Дојдете со врвка за да ја направите торбата лесна за отворање и затворање.Чипка Подарок Кеси. Одлично за користење кога сте, торби за примероци за деловно прикажување или торби за подароци, свадба, торби за подароци за божиќни забави, кеси за бонбони, како и многу други намени.Чипка Подарок Кеси. Карактеристики на описот-Боја : бела./ - Големина : Околу 10, 5х8х0, 2см./ - Материјал : ткаенина./ торби За Подароци Торби За Подароци Торбички За Накит Торби За Чипка Торби За Подароци Со Врвки За Влечење Пакет, Вклучувајќи 10 торбички за складирање х.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата