Стол за питичко педикир со потпирач за подножјето ПУ кожен лесен кревет за убавина салон за трепки за трепки на маса со прилагодлива стоматолошка фотелја за потпир

Стол за питичко педикир со потпирач за подножјето ПУ кожен лесен кревет за убавина салон за трепки за трепки на маса со прилагодлива

Достапно за вашата нарачка
DEN 1028.80
Залиха:

Рачните модели Притиснете го десниот прекинувач, чувајте го центарот на гравитацијата напред, грбот за да се потпрете за да го прилагодите потпирачот за грб не може да се заклучи; Електрични модели Клуч за проширување на потпирачот за одмор и потпирачот за грб, може да го заклучи аголот. ★ Употреба на материјали : заграда со употреба на челична структура, силна и издржлива; Пополнување на сунѓер со висока еластичност, удобна поддршка; Надворешна завиткана од кожа, отпорна на абење и лесен за чистење. Може да го намали притисокот на вратот или грбот може да го има и да го ослободи мускулот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата