Стоматолошки Хигиеничар Љубов Стоматолог Изолирани Шише Вода Од Нерѓосувачки Челик Кокс Тамблер Пиење Кригла Со Истекување Капак За Топла &засилувач; Ладно Патув?

Стоматолошки Хигиеничар Љубов Стоматолог Изолирани Шише Вода Од Нерѓосувачки Челик Кокс Тамблер Пиење Кригла Со Истекување Капак

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Нерѓосувачки челик. Произведено во САД Или Увезено. Шишето Со Вода во облик На кокс е со димензии 2,6 "х 10,4" (В х Ч) и има капацитет од приближно 17 мл (500 мл). Постојат две опции : сина и розова. ●Шишињата Од Нерѓосувачки Челик За вода достапни за спортско кампување се изработени од безбеден материјал од нерѓосувачки челик кој е еколошки и безбеден за храна долго време за употреба. €Интимен дизајн}капакот на шишето со вода е лесен за ракување, лесен за пиење, а устата е затегната и водонепропустлива. Задебелениот дизајн на дното го прави ова шише со вода потрајно. Обликот на затегнување нагоре на шишето Со Кока-Кола го олеснува држењето, па затоа е совршен за носење на отворено. ①Практично●дизајнот на запечатување на ротирачкиот капак го олеснува носењето пијалоци без истурање. Совршен е за активности на отворено, како што се возење велосипед, пешачење или одмор на плажа. Во прилики, сини и розови шишиња со вода со уникатна креативна графика на логото, совршени како комеморативен подарок, подарок за одмор или подарок за роденден за спортско момче, девојка, тато, пријатели итн. Лесно за носење шише со вода за излегувања, пролетни излети, патувања, секојдневна работа итн. Вода Шише Нерѓосувачки Челик Тамблер Симпатична Кафе Капа Со Капак Патување Кригла За Спортски Трчање Салата Тренингот Велосипедизам 16.9 мл (500мл).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата