Стоматолошки Стол Додатоци За Педали За Стапала, Додатоци За Стоматолошки Столчиња, Стоматолошки Стол Стандарден 4 Дупка За Контрола На Стапалото Прекинувач За Пе?

Стоматолошки Стол Додатоци За Педали За Стапала, Додатоци За Стоматолошки Столчиња, Стоматолошки Стол Стандарден 4 Дупка За

Достапно за вашата нарачка
DEN 203.52
Залиха:

Заштита и хигиена на животната средина : ножната педала на стоматолошкиот стол не распаѓа никаков мирис и вкус, не ја загадува течноста, лесно се чисти и не е токсична и не иритирачка за човечкото тело. Добри перформанси : ножната педала на стоматолошкиот стол е отпорна на висока и ниска температура, отпорна на пламен, отпорност на стареење, ултравиолетова отпорност на озон, слаба киселина и слаба алкална отпорност. Долг работен век : без пожолтување или избледување на собна температура, без скалирање во вода долго време, а долготрајната употреба не е лесно да се оштети. Изолација и изолација : педалот за забно стапало може да игра улога на изолација, изолација и анти-лизгање, површината е мазна, а внатрешниот ѕид е мазен и нелеплив. Добра флексибилност : педалата за забно стапало има висока еластичност, може да се свитка по своја волја, да се повлече за да се опорави и секое свиткување нема да се деформира. Спецификација : Тип На Ставка : Стоматолошки Стол 4 Дупка За Контрола На Стапалото Педал Материјал : Карактеристики На Силиконска Гума : Предности на силна отпорност на кинење, висока изолација И Отпорност На триење Список На Пакети : 1 x Стоматолошки Стол 4 Педала За Контрола На Стапалото Со Дупки.

Кон својствата

Item Type:
Dental Chair 4 Hole Foot Control Pedal
Material:
Silicone Rubber
Characteristics:
Advantages of strong tear resistance, high insulation, and abrasion resistance
Package List:
1 x Dental Chair 4 Hole Foot Control Pedal :

Најдобри предлози во категоријата