Strongway 2in. Вртлив Тркалце Со Двојно Тркало-180 Килограми. Капацитет, Полипропиленски Тркала

Strongway 2in. Вртлив Тркалце Со Двојно Тркало-180 Килограми. Капацитет, Полипропиленски Тркала

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Силниот Пат 2 во. Вртливото Тркало Со Двојно Тркало ја подобрува стабилноста и полесно се врти од едно тркало со отпечаток со иста големина благодарение на диференцијалното дејство што го намалува ефектот на "чистење" на широките шари на подот. Патеката со двојна топка обезбедува поголема сила и поголема способност за вртење. Цврстиот рицинус има двојни полипропиленски тркала и е изграден од ладно фалсификуван челик. Силен крал. Цинк електро-галванизиран финиш обезбедува светла изглед и спречување на ' рѓа. Вртење Од типот на тркалце, Топчесто лежиште Од Типот На Лежиште, Растојание На Дупката за Завртки 1 11/16 х 1 11/16, капацитет фунти. 180, тркалца количина. 1, Заврши Тип цинк-обложени, Нога Сопирачка Не, Материјал Тип Полипропилен, Висина На монтирање во. 2 25/32, Вкупната Висина во. 2 25/32, Горната Плоча Димензии L x W во. 2 23/64 х 2 23/64, Дијаметар На Тркалото во. 2, Тип Тркало Полипропилен, Ширина На Тркалото во. 11/16. 180 килограми. капацитет полипропиленски тркала тркала со Двојно тркало ја подобрува стабилноста се Врти полесно од едно тркало Со Иста Големина Диференцијалното дејство на стапалото го намалува ефектот на "чистење" на широките шари На Патеката Со Двојна топка на подот обезбедува поголема јачина и способност За вртење Изградена од ладно - Фалсификуван челик Силна кралска игла светла електро-галванизирана завршница од цинк обезбедува превенција од ' рѓа 2 во. дијаметар тркала 11/16во. ширина на тркалото 2 23/64во. х 2 23/64во. топ плоча 1 11/16во. х 1 11/16ин. дебелина На Вилушката за растојание на дупката со завртки 5/64 инчи. Дебелина на плочата 5/64во. Дијаметар на дупката за завртки 1/4ин. Продадени поединечно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата