Студио Бакстон Јашија Ретро Модерна Ткаенина Тапацирана Отоманска Столица, Сива

Студио Бакстон Јашија Ретро Модерна Ткаенина Тапацирана Отоманска Столица, Сива

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Густа дрвена основа парови со удобно обложено седиште во сива полиестерска ткаенина. Материјална Основа : Цврсто дрво во завршна обработка на орев. Обложено седиште во сива полиестерска ткаенина; Удобно исполнето со пена. Димензии : 18.92 W x 21.06 d x 16.38 H во. Димензии на седење : 16,38 Високи (од Подот) х 21,06 Широк х 18,92 Длабоко Во инчи. Потребно собрание; Произведено Во Малезија. Прекрасен, ретро дизајн од средината на векот, кој е впечатлив сам по себе и совршено го надополнува столчето За лулка Јашија. Врвот обложен со пена го прави удобно седиште или подножје. Етички и одржливо изработени од најквалитетни материјали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата