Ступел Индустрии Далмација Куче Сладолед Лажичка Вафли Конус, Дизајн Од Коко Де Париз

Ступел Индустрии Далмација Куче Сладолед Лажичка Вафли Конус, Дизајн Од Коко Де Париз

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Димензии : 11 х 1.5 х 14 Врамени. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Произведено во САД. Уметничкото Дело Се Однесува На : Десерт; Храна; Сладолед; Куче; Цицач; Кучешки; Милениче; Животно; Конус. Дизајн на Коко Де Париз. Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата