Sumn Industries во форма на сафари животни, обичен дизајн на расадник од Лиза Пери фрла перница, 18 x 18, бело

Sumn Industries во форма на сафари животни, обичен дизајн на расадник од Лиза Пери фрла перница, 18 x 18, бело

Достапно за вашата нарачка
DEN 879.84
Залиха:

100% полиестер. Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал. За да се измие, отстранете го вметнувањето за полнење од обвивка користејќи невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто чисто. Уметничките дела се однесуваат на : шема; Цветен дизајн, животни, животински свет. Дизајн од Лиза Пери. Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка уметност и украс за дома е направена со најголемо размислување и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти во Johnонстон, РИ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата